Vykurovanie tepelným čerpadlom

Efektívne vykurovanie tepelným čerpadlom

Vykurovanie tepelným čerpadlom je ekologický a zároveň aj ekonomicky výhodný spôsob, ako dosiahnuť príjemné teplo v interiéri. Hneď na úvod je potrebné vysvetliť, že tepelné čerpadlo nie je kotol, keďže funguje na úplne odlišnom princípe – energiu nepremieňa, ale iba presúva. Presnejšie povedané – využíva akumulovanú energiu zo vzduchu, zeme či vody, vďaka ktorej zabezpečí príjemné teplo u vás doma.

Vykurovanie tepelným čerpadlom si žiada dôsledný výber a správnu inštaláciu. Avšak nemusíte sa obávať, zo všetkým vám pomôžeme. Naším cieľom je vaše efektívne a bezpečné vykurovanie tepelným čerpadlom s úžasným výkonom a za rozumnú cenu.

Výhody vykurovania tepelným čerpadlom

Prečo sa vykurovanie tepelným čerpadlom vyplatí? Pretože je jedným z najúspornejších spôsobov vykurovania (viac ako 50 % energie čerpá z okolitého prostredia). Navyše je čisté, bezobslužné (žiadny prach, špina, nosenie dreva či zima po príchode domov) a ekologické (nevznikajú splodiny ako napríklad pri kúrení s tuhým palivom).

Vykurovanie tepelným čerpadlom stačí nastaviť na optimálnu teplotu, ktorú spolu s ďalšími funkciami čerpadla môžete pohodlne regulovať a ovládať. Je zrejmé, že v súčasnosti predstavuje vykurovanie tepelným čerpadlom mimoriadne spoľahlivú a lacnejšiu alternatívu voči pomerne nákladným palivám pre ostatné typy vykurovania (drevo, plyn a i.). Postaráme sa, aby bol váš vykurovací systém presne nadizmenzovaný, ekonomicky výhodný a dokonale funkčný.

Kvalitné produkty za akciové ceny

Prečo nakupovať u nás?

  • Poskytujeme záručný aj pozáručný servis
  • Komplexné riešenia projektov od návrhu až po realizáciu
  • Naša spoločnosť má oficiálne STN EN ISO 9001:2016, STN ISO 45001:2019, STN EN ISO 14001:2016 certifikáty
  • Naša práca vychádza z niekoľkoročných skúseností