Klimatizácia do domu

Moderná klimatizácia do domu pre váš maximálny komfort

Klimatizácia do domu od Proventus je zárukou príjemného osvieženia počas celého roka. Vyznačuje sa vysokou kvalitou i spoľahlivosťou a postará sa o komfortné prostredie. Klimatizácia do domu vytvorí teplotnú pohodu v každej miestnosti. Pomôže vám poraziť nepríjemne vysoké teploty, ale aj vysokú vlhkosť. V našom portfóliu nájdete klimatizácie od renomovaných výrobcov Samsung a Daikin.

V prípade špecifických individuálnych požiadaviek našich zákazníkov vieme zabezpečiť aj klimatizácie (dodanie, montáž i servis) od iných overených výrobcov.

Spoľahlivá klimatizácia do domu

Moderná klimatizácia do domu je vhodná pre celoročné využitie. Avšak žiada si správne dodržiavanie teplotného rozdielu medzi vnútorným a vonkajším prostredím. Vyhnete sa tzv. teplotnému šoku organizmu. Za zdraviu prospešný sa považuje teplotný rozdiel v rozmedzí 5 – 7 stupňov Celzia. Samozrejme, že so správnym umiestnením a nastavením klimatizácie vám radi pomôžeme. Naším cieľom je, aby podávala potrebný výkon pri maximálnej šetrnosti a úspore energie – a to pri dlhej, bezpečnej a bezporuchovej prevádzke.

Môžete sa spoľahnúť, že každá klimatizácia do domu od Provectus vyniká vysokou flexibilitou a spoľahlivo vykúri či vychladí aj vašu nehnuteľnosť. Ide o akési malé tepelné čerpadlo typu vzduch – vzduch. Tajomstvom každého klimatizačného zariadenia je špeciálna termodynamická látka, ktorá je schopná rýchlo meniť svoje skupenstvo.

Zdravý vzduch vďaka klimatizácii do domu

Klimatizácia do domu v našej réžii zahŕňa komplexnú ponuku, t. j. prípravu odborného návrhu, špecializované poradenstvo, výhodnú cenovú ponuku i predaj. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Našu ponuku netvorí len klimatizácia do domu, ale aj klimatizácia do bytu či klimatizácia určená pre chladenie serverovní a technických miestností. Ponúkame aj chillery. Je dôležité podotknúť, že nielen klimatizácia do domu, ale vlastne akékoľvek klimatizačné zariadenie si žiada pravidelnú starostlivosť a kontrolu. Sú zárukou, že vaša investícia sa vám rýchlo vráti v podobe funkčného zariadenia, ktoré v domácnosti zabezpečí prvotriednu kvalitu vzduchu. A váš rozpočet pri tom zbytočne neutrpí.

Do pozornosti dávame aj našu ponuku čerpadiel (tepelné čerpadlo vzduch – voda, tepelné čerpadlo vzduch – vzduchtepelné čerpadlo na ohrev vody). Stavte na kvalitu za rozumnú cenu.

Kvalitné produkty za akciové ceny

Prečo nakupovať u nás?

  • Poskytujeme záručný aj pozáručný servis
  • Komplexné riešenia projektov od návrhu až po realizáciu
  • Naša spoločnosť má oficiálne STN EN ISO 9001:2016, STN ISO 45001:2019, STN EN ISO 14001:2016 certifikáty
  • Naša práca vychádza z niekoľkoročných skúseností