Klimatizácia do bytu

Klimatizácia do bytu ako skvelý spoločník

Prečo sa klimatizácia do bytu vyplatí? Pretože jej využitie nemá sezónny charakter. Klimatizácia do bytu zaistí tepelnú pohodu počas celého roka. Vzduch príjemne ochladí, alebo ohreje – a to pri výraznej úspore energií. Dôležité je správne ovládanie s možnosťou nočného a denného nastavenia, ktoré sa nemalou mierou podieľa na znižovaní energetických nárokov (napríklad v lete počas dňa nemusí klimatizácia do bytu fičať rovnako ako počas noci).

Pomôžeme vám vybrať správnu klimatizáciu, ktorá bude vhodná pre potreby vašej domácnosti a ktorá vám bude dlhé roky prinášať úžitok. Môžete sa spoľahnúť, že klimatizácia do bytu od Provectus je tichá a nespôsobuje prievan.

Klimatizácia do bytu od svetových výrobcov

Klimatizácia do bytu ponúka mnoho spôsobov inštalácie (parapetné, nástenné, mobilné, kazetové a i.). Je tvorená vnútornou aj vonkajšou jednotkou, ktoré sú prepojené kabelážou a potrubím pre prívod a odvod chladiva. Preferujeme renomovaných výrobcov ako DAIKIN a SAMSUNG, ktorí patria k svetovým lídrom vo výrobe klimatizácií spĺňajúcich vysoké kvalitatívne aj technické štandardy, s dôrazom na úsporné riešenia a bezproblémový chod funkcií.

Stavte na kvalitný model v štýlovom elegantnom dizajne, ktorý nenaruší charakter interiéru, ale ho vhodne doplní. Samozrejmosťou je špičkový výkon za rozumnú cenu. Nezabúdajte, že optimálne výkonové hodnoty závisia od súhry viacerých faktorov, ku ktorým patrí o. i. aj veľkosť a orientácia miestnosti či počet osôb v byte.

Dôležitá je údržba a servis klimatizácie do bytu

Potešujúci je fakt, že klimatizácia do bytu sa vyznačuje komfortným ovládaním. Niektoré modely majú zabudovanú WiFi, čiže ich možno ovládať online na diaľku pomocou počítača či mobilu. Klimatizácia do bytu (podobne ako aj klimatizácia do domu) taktiež odvlhčí celý priestor, čo je prevenciou proti plesniam. Tak získate skvelého pomocníka, ktorý zaistí nielen príjemnú teplotu, ale aj zdravý vzduch. Najkvalitnejšie modely disponujú rôznymi druhmi filtrov, ktoré pohlcujú prach, príp. aj ničia škodlivé mikroorganizmy (ionizátor vzduchu, HEPA filter, prachový či plazmový filter). Dlhá funkčnosť a životnosť klimatizácie je podmienená pravidelnou údržbou a servisom.

Do pozornosti dávame aj naše čerpadlá (tepelné čerpadlo vzduch – voda, tepelné čerpadlo vzduch – vzduch a tepelné čerpadlo na ohrev vody) i rekuperáciu s chladením. Vyberte si  moderné a úsporné riešenia pre vašu domácnosť.

Kvalitné produkty za akciové ceny

Prečo nakupovať u nás?

  • Poskytujeme záručný aj pozáručný servis
  • Komplexné riešenia projektov od návrhu až po realizáciu
  • Naša spoločnosť má oficiálne STN EN ISO 9001:2016, STN ISO 45001:2019, STN EN ISO 14001:2016 certifikáty
  • Naša práca vychádza z niekoľkoročných skúseností