Tepelné čerpadlo vzduch – voda

Tepelné čerpadlo vzduch – voda pre dokonalú tepelnú pohodu

Tepelné čerpadlo vzduch – voda funguje na princípe odoberania tepelnej energie z vonkajšieho vzduchu. Zjednodušene možno povedať, že tento typ čerpadla použije exteriérovú teplotu na ohrev teploty v interiéri. Keďže dominantnou súčasťou je práve vonkajší vzduch, tak sa pri montáži vyhnete vŕtaniu studní či rôznym zásahom do zeme. Obrovskou výhodou je, že tepelné čerpadlo vzduch – voda je použiteľné viac-menej pre akúkoľvek stavbu.

Montáž tepelného čerpadla vzduch – voda

Mimoriadne obľúbené je tepelné čerpadlo vzduch – voda v modelovom prevedení Samsung EHS mono, ktoré je zložené z vonkajšej jednotky a riadiacej sady. Vyniká vysokou účinnosťou a hospodárnosťou. Ponúka efektívne riešenie otázky vykurovania aj chladenia interiéru a dokonca umožňuje aj ohrev teplej úžitkovej vody. Medzi jeho prednosti patrí výborná účinnosť a ľahké komfortné ovládanie (aj na WiFi). Tepelné čerpadlo vzduch – voda nie je mimoriadne hlučné. Jemný zvuk, ktorý vydáva, by sme mohli prirovnať k všeobecnému šumu tichšej krajiny na vidieku. Tepelné čerpadlo vzduch – voda odporúčame namontovať na voľné priestranstvo v blízkom okolí nehnuteľnosti. Ideálne v závetrí a na zvýšenom podklade, aby bol zaistený dostatočný prívod vzduchu. Celá jednotka je umiestnená v exteriéri.

Ekologické tepelné čerpadlo vzduch – voda

Tepelné čerpadlo vzduch – voda je vhodné i pre radiátory a podlahové vykurovanie. Umožňuje aj prípravu TÚV a chladenie. Uvedomujeme si, že každé tepelné čerpadlo vzduch – voda si žiada dôsledný návrh na mieru v závislosti od typu nehnuteľnosti a ostatných špecifických podmienok a požiadaviek. Radi vám pomôžeme s výberom. Zaujíma vás, prečo je tepelné čerpadlo vzduch – voda v súčasnosti tak populárne? Pretože vďaka vynikajúcej energetickej účinnosti vám môže ušetriť až 60 % nákladov na vykurovanie a navyše je aj ekologické, keďže má výrazne nižšie emisie CO2 (v porovnaní s nákladmi konvenčných systémov). Stavte na ekonomický a eko systém vykurovania aj chladenia. Dajte zelenú tepelnému čerpadlu vzduch – voda.

Naša ponuka zahŕňa aj tepelné čerpadlo vzduch – vzduch a tepelné čerpadlo na ohrev vody. O váš teplotný komfort sa postará naša klimatizácia do domu či klimatizácia do bytu. Garantujeme, že v maximálnej miere naplnia vaše potreby a požiadavky.

Kvalitné produkty za akciové ceny

Prečo nakupovať u nás?

  • Poskytujeme záručný aj pozáručný servis
  • Komplexné riešenia projektov od návrhu až po realizáciu
  • Naša spoločnosť má oficiálne STN EN ISO 9001:2016, STN ISO 45001:2019, STN EN ISO 14001:2016 certifikáty
  • Naša práca vychádza z niekoľkoročných skúseností